ترجمه تخصصی متون کامپیوتر


+ دارالترجمه ارتباط: فلکس چیست؟

ابزار برای توسعه:

شرکت ادوبی SDK این محصول را در سال ۲۰۰۸ ، تحت لیسانس Mozilla Public License منبع باز کرد. با این کیت نرم افزاری براحتی میتوانند برنامه نویس ها برنامه های خود را  توسعه دهند. برای راحتی و سرعت بیشتر توسعه برنامه ها می توان از Flex builder که اخیرا در نسخه جدید تغییر نام داده به Flash builder (در حال حاضر در نسخه آزمایشی به سر می برد) استفاده کرد.این IDE به صورت پلاگینی برای Eclipse توسعه داده شده است.

فلکس با چندین تکنولوژی دیگر رقابت دارد ، این تکنولوژیها هم برای توسعه برنامه های اینترنتی غنی می باشند:

WPF تحت Silverlight وJavaFX,Openlaszlo,Xul,Ajax,Curl

روند توسعه برنامه ها:

۱٫طراحی و پیکر بندی: در این قسمت می توانید محیط رابط کاربری را پیاده سازی کنید برای این کار در خود فلکس بیلدر کامپوننت ها آماده برای پیاده سازی هستند و یا حتی می توانید کامپوننت را سفارشی و یا نوع جدیدی از این کامپوننت را بسازید ، از دیگر محصولات شرکت ادوبی هم میتوان برای ساخت رابط کاربر کمک گرفت محصولاتی مثل Flash professional, Illustrator, Flash catalyst, Fireworks و بعد به هر یک از المانهای گرافیکی می توان با کد نویسی جان تازه ای داد. و بعضا ارتباط بین چند کامپوننت برقرار کرد و… قابل ذکر است که از CSS هم برای رابط گرافیکی و سفارشی سازی می توان کمک گرفت.

۲٫کامپایل: مکانیسم کامپایل برنامه ها در فلش همانند کامپایل در (برای اطلاع از روند کامپایل به فلش پلیر به این مقاله می توانید مراجعه کنید) Flash Professional است و تنها تفاوت نحوه کامپایل در فلکس و Flash professional تبدیل تگ های MXML به اکشن اسکریپت در زمان کامپایل می باشد.

فلکس را می توانید به این شکل در نظر بگیرید: در یک مدل چند لایه ای: مانند لایه Server application , لایه منبع اطلاعاتی , لایه خدمات گیرنده , برنامه های فلکس در لایه Presentation قرار دارد یعنی در لایه نمایش درست می شود و بدون احتیاج به سرور خاصی در کامپیوتر کاربر به راحتی قابل اجرا می باشد.

منبع: تارنمای جامع سیستم عامل

 

ورود به دارالترجمه ارتباط

دارالترجمه ارتباط ترجمه جملات انگلیسی به فارسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه تکست انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه کلیه اسناد ،مدارک و تمام متون به کلیه زبانها در اسرع وقت  دارالترجمه ارتباط مترجم متن آنلاین فارسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه مقاله های دانشگاهی آماده با کیفیت بالا  دارالترجمه ارتباط ترجمه پروژه های علمی  دارالترجمه ارتباط ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه متن آنلاین  دارالترجمه ارتباط مترجم آنلاین متون : ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی ، انگلیسی به فارسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه متون فرانسوی و انگلیسی زیر نظر مترجم حرفه ای   دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه از / به زبانهای انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، روسی ، عربی ، اسپانیولی ، ...  دارالترجمه ارتباط خدمات ترجمه فنی تخصصی و تضمینی فارسی به انگلیسی   دارالترجمه ارتباط خدمات تخصصی خود راشامل :   دارالترجمه ارتباط ترجمه زبان انگلیسی – تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه غیررسمی تمام متون تخصصی به تمام زبانها در اسرع وقت  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : ترجمه متون غیر رسمی  و ترجمه متون تخصصی فیزیک ، مکانیک سیالات ، عمران و برق   دارالترجمه ارتباط ترجمه مقالات ، چکیده پایان نامه ، جستجوی مقالات به صورت اینترنتی  برعکس  دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه از / به زبانهای انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، روسی ، عربی ، اسپانیولی ، ...  دارالترجمه ارتباط خدمات ترجمه فنی تخصصی و تضمینی فارسی به انگلیسی   دارالترجمه ارتباط خدمات تخصصی خود راشامل :   دارالترجمه ارتباط ترجمه زبان انگلیسی – تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه غیررسمی تمام متون تخصصی به تمام زبانها در اسرع وقت  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : ترجمه متون غیر رسمی  و ترجمه متون تخصصی فیزیک ، مکانیک سیالات ، عمران و برق  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : ترجمه اینترنتی با کادری ازمترجمان متن در سراسر کشور  دارالترجمه ارتباط ترجمه پزشکی و حقوق و غیره  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی   دارالترجمه ارتباط مرکز ترجمه آنلاین در ایران  دارالترجمه ارتباط خدمات دارالترجمه و مترجمین  دارالترجمه ارتباط ترجمه متون عمومی و فنی از فارسی به انگلیسی و بالعکس  دارالترجمه ارتباط ترجمه روان متون انگلیسی به فارسی و بالعکس  دارالترجمه ارتباط مترجم : ترجمه با کیفیت عالی ، قیمت معقول   دارالترجمه ارتباط تخصصی ترین شبکه مجازی ترجمه  دارالترجمه ارتباط مرکز ویرایش و ترجمه  دارالترجمه ارتباط ترجمه پزشکی ، شیمی ، علوم اجتماعی ، حقوق ، فنی و مهندسی ، مدیریت  دارالترجمه ارتباط ترجمه با تایپ رایگان و کیفیت عالی در اسرع وقت  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه متون تخصصی ، عمومی ، دانشجویی ، پروژه ها ، قراردادها   دارالترجمه ارتباط ارائه ترجمه کلیه پروژه ها و مقالات دانشجویی به زبان های مختلف  دارالترجمه ارتباط 

نویسنده : دارالترجمه ارتباط ; ساعت ۱۱:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٦
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ دارالترجمه ارتباط : بهینه سازی فایل های PDF

بررسی ها سبب شده است که بیشتر از گذشته به موفقیت فایل های Adobs PDF اذغان کنیم. یکی از مزیت های کلی این نوع فایل ها این است که تقریبا هر نوع داده ای را می توان بدون نگرانی از تغییر آن ها، درون این فایل ها قرار داد. همچنین محتویات این فایل ها توسط هر کسی که برنامه Acrobat Reader را داشته باشد، به راحتی قابل دسترسی است. اما استفاده از این روش همیشه هم نمی تواند مشکل گشای شما باشد، به طور مثال وقتی حجم این نوع فایل ها بی اندازه زیاد می شود، دیگر استفاده و انتقال آن ها کار آسانی نخواهد بود و این امر وقتی دردسر سازتر می شود که شما باید فایل PDF خود را بدون از دست دادن کیفیت محتوای آن ها، به فرد مورد نظر یا رایانه مقصد انتقال دهید. تا او بتواند به راحتی از فایل شما استفاده کند. ساخت فایل PDF با برنامه های گوناگونی میسر است. بیشتر برنامه های نشر رومیزی و برنامه های گرافیکی و برخی برنامه های پردازشگر متون، می توانند این نوع فایل را بسازند. اما اگر برنامه ای که هم اکنون از آن استفاده می کنید. به طور عادی قادر به ساخت آن ها نیست، می توانید با تهیه برنامه Acrobat Reader این فایل ها را به راحتی بسازید. با هر نرم افزاری که فایل PDF را می سازید، باید به سه مورد اندازه فایل، کیفیت و قابلیت فشرده سازی توجه کنید تا بتوانید بهترین PDF را بسازید. در این مقاله نه روش مختلف را برای بهینه سازی این فایل ها به شما معرفی خواهیم کرد. 

انتخاب یک Preset 
اگر شما با مفاهیمی از قبیل، وضوح تصویر، تغییر حجم تصویر در هنگام تبدیل نوع آن، و فشرده سازی آشنا باشید. خواهید توانست با انتخاب یک Preset مناسب در برنامه خود یک فایل بهینه ایجاد کنید، مثلا برنامه Adobe In Desingn هفت خروجی Preset را از صفحه نمایش تا انتشار به شما معرفی می کند. 

انتخاب نوع خروجی PDF 
یک مسئله مهم و حساس در اسناد عکس دار، تنظیم درست وضوح تصویر است که در کیفیت و حجم فایل PDF تاثیر به سزایی دارد. شما باید بدانید که خروجی نهایی فایل PDF شما به چه صورت خواهد بود، آیا تنها قرار است که کاربر آن را در صفحه نمایش ببینید یا باید آن را چاپ کند. صفحات رایانه ها، اغلب تصاویر با وضوح 72dpi را خوب نشان می دهند و این وضوح حجم زیادی را نیز اشغال نمی کند. ولی در مقایسه با آن ها، چاپگرها خروجی ای برابر 300dpi یا بالاتر دارند. که اگر اسناد عکس دار خود را با همان وضوح 72dpi چاپ کنیم، تصاویر به صورت نقطه به نقطه و غیرشفاف چاپ خواهند شد. اگر هم وضوح تصویر را تا 300dpi بالا می برید، مقدار قابل توجهی به حجم فایل شما افزوده می گردد. اگر فایل PDF شما برای استفاده در صفحه نمایش ساخته می شود. قبل از آن که اقدام به پخش آن کنید، بهتر است آن ها را چاپ و کیفیت آن ها را ارزیابی کنید. اگر واقعا به کیفیت بالای چاپ احتیاج دارید، بهتر است که دو نسخه از یک PDF تهیه کنید، یکی برای صفحه نمایش که حجم کمتری دارد و دیگری برای چاپ که حجم بیشتر و کیفیت بهتری دارد. 

تنها یک بار فشرده کنید! 
فشرده کردن تصویرها در فایل های حاوی تصاویر، می تواند کمک خوبی برای شما باشد تا این که حجم فایل را کم کنید. این امکان وجود دارد که هر یک از خروجی های برنامه ساخت محتویات ( Content Cretion Program ) را فشرده کنید یا بعدا داخل خود Acrobat آن ها را فشرده نمایید. اگر شما در دو مرحله تصویرتان را فشرده کنید، با این که ترفند خوبی برای کاستن حجم فایل به نظر می رسد، ولی این کار سبب می شود فایل شما افت کیفیت قابل ملاحظه ای پیدا کند. بنابراین بهتر است فایل خود را تنها در تولید PDF نهایی فشرده کنید. بهترین راه هم برای تولید فایل تولید فایل نهایی استفاده از ابزارهای معمولی خود برنامه ساخت محتویات است که می توان از آن استفاده کرد و یا خود Acrobat یا بدون فشرده سازی از برنامه ساخت محتویات PDF تان بگیرید و بعد در نهایت در Acrobat آن را فشرده کنید. 

استفاده از تصاویر خاکستری 
استفاده از تصاویر طیف خاکستری به جای تصاویر رنگی می تواند تا 25 درصد از حجم فایل شما را کم کند. 

استفاده از رنگ های RGB برای صفحه نمایش 
اگر مطمئن هستید که خروجی فایل شما تنها صفحه نمایش است، از رنگ های RGB استفاده کنید. این کار باعث می شود برخلاف رنگ های CMYK . تقریبا 50 درصد از حجم فایل شما کاسته شود. 

پیدا کردن عوامل افزایش حجم 
Acrobats PDF Optimizer می تواند برای شما یک « Space Audit » انجام دهد که در نهایت لیستی از تمام اجزای سازنده فایلتان با مقدار حجم آن ها و درصد اشغال فضای آن ها را روبه روی خود، خواهید دید. بنابراین می توانید اجزایی که فضای بیشتری را اشغال کرده اند شناسایی کنید. به بخش Advaced\PDF Optimizer بروید. روی کلید «Audit Space » کلیک کنید. برای این که به صورت دستی فایل خود را کوچک کنید، اینجا محل خوبی خواهد بود. 

بهره گیری از فونت های رایج 
در متون فایل های PDF ، غالبا از فونت هایی استفاده می شود که می توانند فضای زیادی را اشغال کنند. شما می توانید آن ها را با فونت های مناسب عوض کنید و به ازای هر فونت 40 کیلوبایت از حجم فایل بکاهید. اما اگر کامپیوتر مقصد فونت انتخابی شما را نداشته باشد، Acrobat از یک جایگزین برای آن استفاده خواهد کرد که علاوه بر این که در مواردی نتیجه مطلوب نخواهد داشت، ممکن است باعث تغییر ناخواسته یا تحریف PDF شما نیز بشود. پیشنهاد می شود از فونت های رایجی مثل Arial و Times Roman استفاده کنید تا با خیال آسوده تری PDF خود را انتشار دهید. 

سازگاری را فراموش نکنید 
در Adobe ابزارهای پیشرفته تری برای کم کردن حجم فایل ها وجود دارد که در هر نسخه از Adobe این ابزارها بهینه تر شده اند و می توانند مقدار بیشتری از حجم فایل را کم کنند، اما نکته قابل توجه این است که کاربران PDF شما همواره باید از آخرین نسخه های این نرم افزار استفاده کنند تا بتوانند به آن مراجعه کنند، آماده کنید. اگر با پیش فرض های خود برنامه Acrobat به ساخت فایل PDF اقدام کنید، ممکن است در نهایت سندی برای شما ساخته شود که تمام کاربران نتوانند آن را بخوانند و در استفاده از بخشی آن دچار مشکل شوند. 

فشرده سازی فایل های چند رسانه ای 
اگر می خواهید فایل صوتی یا ویدئویی را درون فایل PDF جاگذاری کنید، لازم است آن ها را با بیشترین حالت فشرده سازی قابل انجام (در حالت Streaming ) کوچک کنید. این کار با نرم افزارهایی مثل Quick Time یا Microsoft Windows Media قابل انجام است. در فایل های صوتی سخنرانی می توانید سرعت رمزگذاری را تا 84Kbps پایین بیاورید و افت کیفیت قابل ملاحظه ای را هم احساس نکنید. البته این کار باعث کاهش زیاد حجم فایل صوتی خواهد شد. در حالی که فایل های موسیقی حداقل به سرعت 69Kbps برای داشتن کمترین کیفیت نیاز دارند. فایل های ویدئویی نیز با سرعت 300 تا 400Kbps رمزنگاری می شوند که در این حالت شما وضوح 320x240 را خواهید داشت. اما کم تر از 200Kbps کیفیت تصویر افت قابل ملاحظه ای خواهد داشت. با این که شما با این روش ها می توانید از مقدار حجم این فایل ها بکاهید، در نهایت با اضافه کردن آن ها به فایل PDF ، باعث افزایش زیاد حجم آن خواهید شد. استفاده از روش های ارائه شده، شما را به سمتی هدایت خواهد کرد که بتوانید در نهایت یک فایل PDF خوب و با کیفیت و در حجمی کم به کاربر خود انتقال دهید که در هنگام استفاده از این فایل ها با هیچ مشکلی مواجه نشود.

منبع: تارنمای جامع سیستم عامل

 

ورود به دارالترجمه ارتباط

دارالترجمه ارتباط ترجمه  مقالات  رشته عمران  دارالترجمه ارتباط ترجمه تمام متون تخصصی تا معمولی  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه اسناد و مدارک با امکان دریافت و تحویل با ایمیل  دارالترجمه ارتباط وبسایت ترجمه با تایپ مجانی و رایگان  دارالترجمه ارتباط ترجمه متن های انگلیسی به فارسی - فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی شیمی  دارالترجمه ارتباط ارائه خدمات ترجمه و زبان به کلیه شرکتها ، موسسات و سازمانهای بزرگ و کوچک  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه اسناد و متون تخصصی   دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه سریع  دارالترجمه ارتباط ترجمه سریع متون انگلیسی به فارسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه حرفه ای متون تخصصی متون  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه باتجربه 24 سال سابقه   دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : ترجمه فوری کلیه متون و اسناد به کلیه زبان ها   دارالترجمه ارتباط ارائه سرویس 24 ساعته در ترجمه تمامی زمینه های تخصصی   دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : ترجمه با تخفیف ویژه در خدمات   دارالترجمه ارتباط ترجمه روان متون فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط سایت پیشرو و کارآفرین و با هدف ارائه خدمات ترجمه از طریق اینترنت  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : ترجمه با دریافت این مقاله به صورت فایل PDF   دارالترجمه ارتباط دارالترجمه با قریب 25 سال تجربه در امر ترجمه با حفظ کیفیت و رعایت امانتداری  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : ترجمه تخصصی - مهاجرت به کاناداو استرالیا و خدمات آکادمی و ...  دارالترجمه ارتباط ترجمه متون انگلیسی با قیمت مناسب در اسرع وقت با قیمت و کیفیت مناسب  دارالترجمه ارتباط ترجمه و انجام پروپوزال ، پایان نامه ، مقاله ، سمینار   دارالترجمه ارتباط ترجمه متون عربی به فارسی – ترجمه متون فارسی به عربی دارالترجمه ارتباط ترجمه متون تخصصی بصورت انلاین   دارالترجمه ارتباط مترجم آنلاین  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه آنلاین دانشجویی و متون تخصصی ( خرید ترجمه آماده )  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : خدمات ترجمه فرانسه به فارسی   دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه آنلاین متن فارسی به انگلیسی و برعکس دارالترجمه ارتباط مباحث مربوط به ترجمه و دارالترجمه  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه مدارک و متون   دارالترجمه ارتباط ترجمه متون و مقالات انگلیسی و فارسی  دارالترجمه ارتباط ارایه ترجمه متون با بالا ترین کیفیت ممکن و قیمت مناسب  دارالترجمه ارتباط ترجمه اینترنتی متون پزشکی  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : خدمات ترجمه فرانسه به فارسی   دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه آنلاین متن فارسی به انگلیسی و برعکس  دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی   دارالترجمه ارتباط ترجمه آنلاین و فوری فارسی به انگلیسی   دارالترجمه ارتباط ترجمه متون آلمانی به فارسی : کتاب – مقاله - پایان نامه و ...  دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه انواع متون تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه جمله فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط خدمات ترجمه زبانی متون رایگان آنلاین  دارالترجمه ارتباط ترجمه انواع متون تخصصی مربوط به رشته مکانیک ، عمران ، صنایع و کامپیوتر  دارالترجمه ارتباط ترجمه مقاله علمی  دارالترجمه ارتباط ترجمه ی متن های از مبتدی تا پیشرفته  دارالترجمه ارتباط ترجمه کاتالوگ متون اداری بازرگانی مالی ، قرارداد و غیره  دارالترجمه ارتباط ترجمه حرفه ای متون تخصصی متون  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه -  ترجمه کلیه اسناد و مدارک با تحویل فوری ، قیمت عادی با حداکثر دقت   دارالترجمه ارتباط ترجمه قوی متون عمومی و تخصصی انگلیسی به فارسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه متون تخصصی ، عمومی ، دانشجویی ، پروژه ها ، قراردادها   دارالترجمه ارتباط ارائه ترجمه کلیه پروژه ها و مقالات دانشجویی به زبان های مختلف  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه ارتباط :  ارائه خدمات ترجمه غیر رسمی به ادارات ، موسسات ، و ...  دارالترجمه ارتباط مترجم آنلاین  دارالترجمه ارتباط ترجمه روان متون انگلیسی به فارسی و بالعکس  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی انواع متون انگلیسی و فارسی و تایپ  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه ترجمه تخصصی ترین متون  دارالترجمه ارتباط مترجم آنلاین متون ، ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه دروس : ترجمه تخصصی و عمومی زبان   دارالترجمه ارتباط ترجمه ی متن های از مبتدی تا پیشرفته  دارالترجمه ارتباط ترجمه به و از زبان فارسی از و به زبانهای دیگر شامل انگلیسی و آلمانی و دیگر زبانها  

 

نویسنده : دارالترجمه ارتباط ; ساعت ۱۱:۳۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٦
comment نظرات () لینک

+ دارالترجمه ارتباط : کتاب آموزش ActionScript 3.0

فلکس چیست؟ خب ، فلکس ابزاری است برای تولید برنامه های کاربردی تحت فلش ، با فلکس می توان فایلهای SWF تولید کرد که Flash player وظیفه رندر آن رو به عهده داره .

 اساس و فلسفه وجودی فلکس به خاطر تولید آسان و سریع برنامه های اینترنتی غنی یا همان RIA می باشد یعنی برنامه هایی که با این تکنیک درست می شوند این خاصیت رو دارند، که بدون نیاز به Ping کردن سرور یا به عبارت دیگه بدون نیاز به بار گذاری مجدد صفحه ای که آن را مشاهده میکنیم ، اطلاعات برای کاربر تغییر کند. یعنی تمام المانهای گرافیکی که در برنامه ثابت هستند تغییر نمیکنند و فقط اطلاعات بنابر رفتار کاربر تغییر میکنند. برای رسیدن به این هدف یکسری کامپوننت در اختیار توسعه دهنده قرار گرفته مثل Button , list box , data grid و با استفاده از این کامپوننت ها برنامه نویس بیشتر وقت خود را روی تنظیمات این کامپوننتها و مورد های دیگری صرف میکند و برای توسعه گرافیکی برنامه می تواند به Flash Professional اتکا ورزد.

در حال حاضربرای برنامه نویسی تحت فلش دو ابزار داریم یکی فلش و دیگری فلکس می باشد. فلکس به شکل یک برنامه J2EE و کتابخانه بر چسب یا همان تگ JSP که با یک زبان مبتنی برچسب به نام استMXML و یک زبان شیئ گرا به نام AcionScript3 را پشتیبانی می کند و این زبان رو مستقیما در داخل برنامه های کاربردی فلش کامپایل میکند و برنامه های کاربردی SWF باینری را به وجود می آورد.

از MXML نام برده شد، خب یک زبان نشانه گذاری رابط کاربر مبتنی بر XML است ، بسیار شبیه به تگ های MXML .Html اولین بار توسط شرکت ماکرو مدیا در سال ۲۰۰۴ معرفی شد از امکانات این زبان می توان تولید رابط های کاربری که همان کامپوننت ها می باشند نام برد و همین طور برای ایجاد رفتارها در برنامه ها از این زبان استفاده کرد. خب ، بریم سراغ تفاوت این ابزار با محیط توسعه فلش.

تفاوت بین Flash professional و Flex: در فلش مفهومی به نام تایم لاین داریم که در آن به اشیاء می توان حرکت داد بر اساس زمان. ولی در فلکس تایم لاینی وجود ندارد در عوض آن زبان MXML برای کد نویسی در اختیار برنامه نویسان قرار دارد در حالی که Flash Professional فاقد این زبان می باشد. به دلیل نبود تایم لاین در فلکس امکان استفاده از اشیاء به صورتی که در فلش دیده میشه وجود ندارد مثلا استفاده مووی کلیپ در تایم لاین و حرکت دادن به آن! ولی در عوض اگر برنامه نویس خوبی هستید می توانید از کدنویسی برای امکان  ایجاد شی ها در محط قلش پلیر استفاده کنید مثل مووی کلیپ ها و دیگر انواع شیئ ها. تفاوتهای دیگری هم این دو ابزار دارند که از ذکرشان می پرهیزم .

منبع: تارنمای جامع سیستم عامل

 

ورود به دارالترجمه ارتباط

دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه آنلاین متن فارسی به انگلیسی و برعکس  دارالترجمه ارتباط با مترجم های بسیار مجرب ویژه ترجمه همزمان زبان  دارالترجمه ارتباط ترجمه مقاله به زبان انگلیسی به همراه ترجمه  دارالترجمه ارتباط ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه آنلاین جمله از فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه مدارک  دارالترجمه ارتباط ترجمه همزمان فارسی به انگلیسی متون  دارالترجمه ارتباط ترجمه متون از فارسی به انگلیسی با پایین ترین قیمت و بالا ترین کیفیت  دارالترجمه ارتباط ترجمه به و از زبان فارسی از و به زبانهای دیگر شامل انگلیسی و آلمانی و دیگر زبانها  دارالترجمه ارتباط ترجمه انواع متون وبسایت   دارالترجمه ارتباط ترجمه مقالات ، چکیده پایان نامه ، جستجوی مقالات به صورت اینترنتی  دارالترجمه ارتباط ترجمه فارسی به انگلیسی جمله از طریق اینترنت  دارالترجمه ارتباط ترجمه فوری ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه متون  دارالترجمه ارتباط ترجمه متون تخصصی رشته های مدیریت ، صنایع ، اقتصاد و ...  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متون علمی در زمینه های : کامپیوتر   دارالترجمه ارتباط ترجمه مقالات رشته مدیریت از فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط مترجم : ترجمه با کیفیت عالی ، قیمت معقول   دارالترجمه ارتباط دهنده خدمات آنلاین ترجمه متون آموزشی و دانشجویی  دارالترجمه ارتباط ترجمه متون فنی و مهندسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه متن تخصصی صنایع  دارالترجمه ارتباط ترجمه ویژه شرکتها ، موسسات تحقیقاتی و دانشگاهها توسط مترجمان زبان تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه  مقالات  رشته عمران  دارالترجمه ارتباط ترجمه تمام متون تخصصی تا معمولی  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه اسناد و مدارک با امکان دریافت و تحویل با ایمیل  دارالترجمه ارتباط وبسایت ترجمه با تایپ مجانی و رایگان  دارالترجمه ارتباط ترجمه متن های انگلیسی به فارسی - فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی شیمی  دارالترجمه ارتباط ارائه خدمات ترجمه و زبان به کلیه شرکتها ، موسسات و سازمانهای بزرگ و کوچک  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه اسناد و متون تخصصی   دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه سریع  دارالترجمه ارتباط ترجمه سریع متون انگلیسی به فارسی  دارالترجمه ارتباط مباحث مربوط به ترجمه و دارالترجمه  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه مدارک و متون   دارالترجمه ارتباط ترجمه متون و مقالات انگلیسی و فارسی  دارالترجمه ارتباط ارایه ترجمه متون با بالا ترین کیفیت ممکن و قیمت مناسب  دارالترجمه ارتباط ترجمه اینترنتی متون پزشکی  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : خدمات ترجمه فرانسه به فارسی   دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه آنلاین متن فارسی به انگلیسی و برعکس  دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی   دارالترجمه ارتباط ترجمه آنلاین و فوری فارسی به انگلیسی   دارالترجمه ارتباط ترجمه متون آلمانی به فارسی : کتاب – مقاله - پایان نامه و ...  دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه انواع متون تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه جمله فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط خدمات ترجمه زبانی متون رایگان آنلاین  دارالترجمه ارتباط ترجمه انواع متون تخصصی مربوط به رشته مکانیک ، عمران ، صنایع و کامپیوتر  دارالترجمه ارتباط ترجمه مقاله علمی  دارالترجمه ارتباط ترجمه ی متن های از مبتدی تا پیشرفته  دارالترجمه ارتباط ترجمه کاتالوگ متون اداری بازرگانی مالی ، قرارداد و غیره  دارالترجمه ارتباط ترجمه حرفه ای متون تخصصی متون  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه -  ترجمه کلیه اسناد و مدارک با تحویل فوری ، قیمت عادی با حداکثر دقت   دارالترجمه ارتباط ترجمه قوی متون عمومی و تخصصی انگلیسی به فارسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه متون تخصصی ، عمومی ، دانشجویی ، پروژه ها ، قراردادها   دارالترجمه ارتباط ارائه ترجمه کلیه پروژه ها و مقالات دانشجویی به زبان های مختلف  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه ارتباط :  ارائه خدمات ترجمه غیر رسمی به ادارات ، موسسات ، و ...  دارالترجمه ارتباط مترجم آنلاین  دارالترجمه ارتباط ترجمه روان متون انگلیسی به فارسی و بالعکس  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی انواع متون انگلیسی و فارسی و تایپ  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه ترجمه تخصصی ترین متون  دارالترجمه ارتباط مترجم آنلاین متون ، ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه دروس : ترجمه تخصصی و عمومی زبان   دارالترجمه ارتباط ترجمه ی متن های از مبتدی تا پیشرفته  دارالترجمه ارتباط ترجمه به و از زبان فارسی از و به زبانهای دیگر شامل انگلیسی و آلمانی و دیگر زبانها  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی انواع متون انگلیسی و فارسی و تایپ  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه اسناد در سریعترین زمان  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی و فنی - انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی   دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه متون تخصصی و عمومی از انگلیسی به فارسی و بلعکس در اسرع وقت وقیمت مناسب  دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه تخصصی و ترجمه فنی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه زبان انگلیسی – تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه انگلیسی بصورت همزمان  دارالترجمه ارتباط ترجمه اشعار انگلیسی و فارسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه پایان نامه تحصیلی  

نویسنده : دارالترجمه ارتباط ; ساعت ۱۱:٢٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٦
comment نظرات () لینک

+  

فلکس چیست؟

 فلکس چیست؟ خب ، فلکس ابزاری است برای تولید برنامه های کاربردی تحت فلش ، با فلکس می توان فایلهای SWF تولید کرد که Flash player وظیفه رندر آن رو به عهده داره .

 اساس و فلسفه وجودی فلکس به خاطر تولید آسان و سریع برنامه های اینترنتی غنی یا همان RIA می باشد یعنی برنامه هایی که با این تکنیک درست می شوند این خاصیت رو دارند، که بدون نیاز به Ping کردن سرور یا به عبارت دیگه بدون نیاز به بار گذاری مجدد صفحه ای که آن را مشاهده میکنیم ، اطلاعات برای کاربر تغییر کند. یعنی تمام المانهای گرافیکی که در برنامه ثابت هستند تغییر نمیکنند و فقط اطلاعات بنابر رفتار کاربر تغییر میکنند. برای رسیدن به این هدف یکسری کامپوننت در اختیار توسعه دهنده قرار گرفته مثل Button , list box , data grid و با استفاده از این کامپوننت ها برنامه نویس بیشتر وقت خود را روی تنظیمات این کامپوننتها و مورد های دیگری صرف میکند و برای توسعه گرافیکی برنامه می تواند به Flash Professional اتکا ورزد.

در حال حاضربرای برنامه نویسی تحت فلش دو ابزار داریم یکی فلش و دیگری فلکس می باشد. فلکس به شکل یک برنامه J2EE و کتابخانه بر چسب یا همان تگ JSP که با یک زبان مبتنی برچسب به نام استMXML و یک زبان شیئ گرا به نام AcionScript3 را پشتیبانی می کند و این زبان رو مستقیما در داخل برنامه های کاربردی فلش کامپایل میکند و برنامه های کاربردی SWF باینری را به وجود می آورد.

از MXML نام برده شد، خب یک زبان نشانه گذاری رابط کاربر مبتنی بر XML است ، بسیار شبیه به تگ های MXML .Html اولین بار توسط شرکت ماکرو مدیا در سال ۲۰۰۴ معرفی شد از امکانات این زبان می توان تولید رابط های کاربری که همان کامپوننت ها می باشند نام برد و همین طور برای ایجاد رفتارها در برنامه ها از این زبان استفاده کرد. خب ، بریم سراغ تفاوت این ابزار با محیط توسعه فلش.

تفاوت بین Flash professional و Flex: در فلش مفهومی به نام تایم لاین داریم که در آن به اشیاء می توان حرکت داد بر اساس زمان. ولی در فلکس تایم لاینی وجود ندارد در عوض آن زبان MXML برای کد نویسی در اختیار برنامه نویسان قرار دارد در حالی که Flash Professional فاقد این زبان می باشد. به دلیل نبود تایم لاین در فلکس امکان استفاده از اشیاء به صورتی که در فلش دیده میشه وجود ندارد مثلا استفاده مووی کلیپ در تایم لاین و حرکت دادن به آن! ولی در عوض اگر برنامه نویس خوبی هستید می توانید از کدنویسی برای امکان  ایجاد شی ها در محط قلش پلیر استفاده کنید مثل مووی کلیپ ها و دیگر انواع شیئ ها. تفاوتهای دیگری هم این دو ابزار دارند که از ذکرشان می پرهیزم .

منبع: تارنمای جامع سیستم عامل

 

ورود به دارالترجمه ارتباط

دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه آنلاین متن فارسی به انگلیسی و برعکس  دارالترجمه ارتباط با مترجم های بسیار مجرب ویژه ترجمه همزمان زبان  دارالترجمه ارتباط ترجمه مقاله به زبان انگلیسی به همراه ترجمه  دارالترجمه ارتباط ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه آنلاین جمله از فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه مدارک  دارالترجمه ارتباط ترجمه همزمان فارسی به انگلیسی متون  دارالترجمه ارتباط ترجمه متون از فارسی به انگلیسی با پایین ترین قیمت و بالا ترین کیفیت  دارالترجمه ارتباط ترجمه به و از زبان فارسی از و به زبانهای دیگر شامل انگلیسی و آلمانی و دیگر زبانها  دارالترجمه ارتباط ترجمه انواع متون وبسایت   دارالترجمه ارتباط ترجمه مقالات ، چکیده پایان نامه ، جستجوی مقالات به صورت اینترنتی  دارالترجمه ارتباط ترجمه فارسی به انگلیسی جمله از طریق اینترنت  دارالترجمه ارتباط ترجمه فوری ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه متون  دارالترجمه ارتباط ترجمه متون تخصصی رشته های مدیریت ، صنایع ، اقتصاد و ...  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متون علمی در زمینه های : کامپیوتر   دارالترجمه ارتباط ترجمه مقالات رشته مدیریت از فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط مترجم : ترجمه با کیفیت عالی ، قیمت معقول   دارالترجمه ارتباط دهنده خدمات آنلاین ترجمه متون آموزشی و دانشجویی  دارالترجمه ارتباط ترجمه متون فنی و مهندسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه متن تخصصی صنایع  دارالترجمه ارتباط ترجمه ویژه شرکتها ، موسسات تحقیقاتی و دانشگاهها توسط مترجمان زبان تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه  مقالات  رشته عمران  دارالترجمه ارتباط ترجمه تمام متون تخصصی تا معمولی  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه اسناد و مدارک با امکان دریافت و تحویل با ایمیل  دارالترجمه ارتباط وبسایت ترجمه با تایپ مجانی و رایگان  دارالترجمه ارتباط ترجمه متن های انگلیسی به فارسی - فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی شیمی  دارالترجمه ارتباط ارائه خدمات ترجمه و زبان به کلیه شرکتها ، موسسات و سازمانهای بزرگ و کوچک  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه اسناد و متون تخصصی   دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه سریع  دارالترجمه ارتباط ترجمه سریع متون انگلیسی به فارسی  دارالترجمه ارتباط مباحث مربوط به ترجمه و دارالترجمه  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه مدارک و متون   دارالترجمه ارتباط ترجمه متون و مقالات انگلیسی و فارسی  دارالترجمه ارتباط ارایه ترجمه متون با بالا ترین کیفیت ممکن و قیمت مناسب  دارالترجمه ارتباط ترجمه اینترنتی متون پزشکی  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه : خدمات ترجمه فرانسه به فارسی   دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه آنلاین متن فارسی به انگلیسی و برعکس  دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی   دارالترجمه ارتباط ترجمه آنلاین و فوری فارسی به انگلیسی   دارالترجمه ارتباط ترجمه متون آلمانی به فارسی : کتاب – مقاله - پایان نامه و ...  دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه انواع متون تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه جمله فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط خدمات ترجمه زبانی متون رایگان آنلاین  دارالترجمه ارتباط ترجمه انواع متون تخصصی مربوط به رشته مکانیک ، عمران ، صنایع و کامپیوتر  دارالترجمه ارتباط ترجمه مقاله علمی  دارالترجمه ارتباط ترجمه ی متن های از مبتدی تا پیشرفته  دارالترجمه ارتباط ترجمه کاتالوگ متون اداری بازرگانی مالی ، قرارداد و غیره  دارالترجمه ارتباط ترجمه حرفه ای متون تخصصی متون  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه -  ترجمه کلیه اسناد و مدارک با تحویل فوری ، قیمت عادی با حداکثر دقت   دارالترجمه ارتباط ترجمه قوی متون عمومی و تخصصی انگلیسی به فارسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه متون تخصصی ، عمومی ، دانشجویی ، پروژه ها ، قراردادها   دارالترجمه ارتباط ارائه ترجمه کلیه پروژه ها و مقالات دانشجویی به زبان های مختلف  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه ارتباط :  ارائه خدمات ترجمه غیر رسمی به ادارات ، موسسات ، و ...  دارالترجمه ارتباط مترجم آنلاین  دارالترجمه ارتباط ترجمه روان متون انگلیسی به فارسی و بالعکس  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی انواع متون انگلیسی و فارسی و تایپ  دارالترجمه ارتباط دارالترجمه ترجمه تخصصی ترین متون  دارالترجمه ارتباط مترجم آنلاین متون ، ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه دروس : ترجمه تخصصی و عمومی زبان   دارالترجمه ارتباط ترجمه ی متن های از مبتدی تا پیشرفته  دارالترجمه ارتباط ترجمه به و از زبان فارسی از و به زبانهای دیگر شامل انگلیسی و آلمانی و دیگر زبانها  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی انواع متون انگلیسی و فارسی و تایپ  دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه اسناد در سریعترین زمان  دارالترجمه ارتباط ترجمه تخصصی و فنی - انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی   دارالترجمه ارتباط ترجمه کلیه متون تخصصی و عمومی از انگلیسی به فارسی و بلعکس در اسرع وقت وقیمت مناسب  دارالترجمه ارتباط سایت ترجمه تخصصی و ترجمه فنی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه زبان انگلیسی – تخصصی  دارالترجمه ارتباط ترجمه انگلیسی بصورت همزمان  دارالترجمه ارتباط ترجمه اشعار انگلیسی و فارسی  دارالترجمه ارتباط ترجمه پایان نامه تحصیلی  

نویسنده : دارالترجمه ارتباط ; ساعت ۱۱:٢٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٦
comment نظرات () لینک

+ به پرشین بلاگ خوش آمدید

بنام خدا

كاربر گرامي

با سلام و احترام

پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم.
شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:

http://help.persianblog.ir براي راهنمايي و آموزش
http://news.persianblog.ir اخبار سايت براي اطلاع از
http://fans.persianblog.ir براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان
http://persianblog.ir/ourteam.aspx اسامي و لينك وبلاگ هاي تيم مديران سايت

در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :
support[at]persianblog.ir

و در صورت مشاهده تخلف با آدرس الكترونيكي
abuse[at]persianblog.ir
تماس حاصل فرماييد.

همچنين پيشنهاد ميكنيم با عضويت در جامعه مجازي ماي پرديس از خدمات اين سايت ارزشمند استفاده كنيد:
http://mypardis.com


با تشكر

مدير گروه سايتهاي پرشين بلاگ
مهدي بوترابي

http://ariagostar.com
نویسنده : پرشین بلاگ ; ساعت ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٦
تگ ها:
comment نظرات () لینک